Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Rozumiem

JUŻ JEST!!! Smile SERWIS KURIERSKI KURIER36.pl!!!

Służy on do zamawiania kurierów z firm: Pekaes, DHL i Hellmann.

Umożliwia wysyłkę palet o wymiarach: 80 x 60 cm; 120 x 80 cm i 120 x 120 cm.

Koperty i paczki już wkrótce.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usługSmile

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Możliwa wysyłka palet o wymiarach:

60 x 80 cm; 120x80 cm;120x120cm

Koperyty ,paczki wkrótce :-)

Przewodnik

Pobierz przewodnik po serwisie w wersji PDF z obrazkami

1. Szybka wycena zlecenia.

Możesz dokonać szybkiej wyceny swojej przesyłki na stronie głównej naszego serwisu, w tym celu w poniższym formularzu wpisz wszystkie dane określające przesyłkę, a system przedstawi propozycje przewoźników którzy mogą za naszym pośrednictwem podjąć się przewozu przesyłki.

2. Rejestracja i logowanie

Skorzystanie z usług naszego serwisu wymaga zalogowania się na swoje konto, jeśli jeszcze takiego nie masz zarejestruj się klikając w przycisk "Rejestracja". W formularzu rejestracji wprowadź swoje dane do logowania oraz dane na które zostanie wystawiona faktura VAT.

 

3. Resetowanie zagubionego hasła

W przypadku gdy zgubisz swoje hasło, lub zwyczajnie je zapomnisz możesz skorzystać z linku "Zapomniałeś hasła?" znajdującego się pod przyciskiem logowania. Zostanie otwarta nowa karta na której należy wpisać swój adres email.

Po kliknięciu w "wyślij" sprawdź swoją pocztę (uwzględniając folder spam) i postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości.

4. Zamawianie kuriera

W celu zamówienia kuriera kliknij w zakładkę "Zamów kuriera", uzupełnij dane niezbędne do nadania przesyłki i kliknij przycisk "dalej" znajdujący się w prawym dolnym rogu formularza. Zostaniesz przekierowany na stronę gdzie zostaną zaprezentowane wyceny usługi dla jednej lub wielu firm kurierskich

Może się zdarzyć, że dla podanych przez Ciebie parametrów nie można było wycenić usługi transportu, w takim przypadku skontaktuj się z nami.

Po zapisaniu zlecenia należy je opłacić. System automatycznie przyjmie wpłatę z banku i oznaczy Twoje zlecenie jako opłacone (może to potrwać do 5min, chociaż zazwyczaj wpłaty są akceptowane w kilka sekund).

Jeżeli nie opłacisz od razu zlecenia, możesz to zrobić później klikając w przycisk "Moje zamówienia" i wybierając odpowiednią opcję przy zapisanym zleceniu:

Opłacone zlecenie pozwoli na zamówienie kuriera po odbiór przesyłki (pojawi się nowa ikona paczki ze strzałeczką).

5. Śledzenie losów przesyłki

Możesz sprawdzić co dzieje się z przesyłką klikając w "Namierz paczkę"

Śledzenie losów przesyłek jest dostępne dla paczek które zostały odebrane przez kuriera i rozpoczęły swoją drogę do odbiorcy.

6. Zmiana danych do faktury

Możesz zmienić swoje dane do faktury klikając w nazwę użytkownika (nazwa użytkownika pojawi się w prawy górnym rogu strony po uprzednim zalogowaniu się).